Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Author

Categories

Share

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Davetiyeler özel günler için çok anlamlıdır. Ancak davetiye basımı ve dağıtımı zaman alıcı ve masraflı bir iştir. Günümüzde artık pek çok alan gibi davetiyeler de online siteler üzerinden yapılmaktadır. Site profesyonel olarak mobil app davetiye hizmeti veren güvenilir bir sitedir. Mobil Davetiye Sitenin hizmetlerine ulaşmak için https://happymedya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Davetiye

Sitenin tasarladığı davetiye örnekleri oldukça farklı ve özel temalardır. Mobil davetiye sistemi ile davetlilerini çağıran kişiler kâğıt sarfiyatını önleyerek doğayı korur hem de ekonomik olarak rahatlar. Mobil davetiye ile davet edilecek kişilerin akıllı telefonlarına davetiyeler hızlıca gönderilir. Bu sayede zamandan da tasarruf edilir. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer, açılış davetiyesi gibi farklı davetiyeler sitede büyük ilgi görmektedir. Site her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren bir hizmet politikası benimsemiştir. Siteden haziran ayında yapılan her mobil davetiye tasarımı ücretsizdir.

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Whatsapp İletişim Bilgileri

İstanbul Avcılarda aktif olarak hizmet veren Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi adlı firma ile 0 ( 541 ) 212 66 43 GSM numarasından iletişime geçebilirsiniz. Siteye haftanın ve günün her saati kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Davetiye örnekleri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi site yetkililerine sorabilirsiniz.

https://happymedya.com/

Author

Share