Regal Servisi

Author

Categories

Share

Vestel gurubunun markaları arasına giren Regal için beyaz eşya servis desteği sunmaktayız. Uluslar arası markalar dışında. Regal Servisi için firmamızdan teknik olarak destek almanız mümkündür. İhtiyaç halinde firmamızın 0216 540 00 23 numaralı hattan destekler almanız mümkündür.

Regal Servisi

Her durumda beyaz eşya sorunları,  Bulaşık makinelerinde su tahliye pompası ve su tahliye hortumu vesilesiyle tahliye işlemi gerçekleşir. Seçilmiş olan programın boşaltma işlemi aşamasına gelmesiyle beraber bu işlem iki ünitenin devreye girmesiyle tamamlanır. Regal bulaşık makinesi su boşaltmıyor arızası çoğunlukla karşılaşılan bir arıza türü değildir. Bu şekilde bir sorunla karşılaşılmış olduğunda, Regal Servisi makine suyu boşaltamadığı için kapağını da açmayacaktır. Su boşaltmama problemininin ortaya çıkması için en güçlü ihtimaller, su tahliye pompası, su tahliye hortumu yada makinenin elektronik devresinde oluşan çeşitli arızalar olabilir. Bu sorunla karşılaşılmış olduğunda öncelikle makinenin su tahliye hortumunun dıştan denetimü yapılmalıdır. Üzerine herhangi bir baskı uygulanıp uygulanmadığı yada içerisinde tıkanıklık oluşturabilecek bir durumun söz konusu olup olmadığı incelenmelidir. Herhangi bir mesele tespit edilmediğinde kesinlikle teknik servis mensuplarından teknik yardım talebinde bulunulmalıdır.

Regal Servis

Regal Bulaşık Makinesi Su Boşaltmıyor Regal bulaşık makinesi su boşaltmıyor problemi su tahliye pompasında oluşan bir arızadan kaynaklanabilir. Bu durumda pompanın değiştirilmesi gerekir. Daha ileri bir sebep ise, makinenin elektronik devresinde bir arızanın oluşmasıdır.

Böyle bir sebep, makinenin boşaltım aşamasına geldiği halde bunu anlamadığı ve boşaltma talimatını göndermemesi benzer biçimde bir problemi ortaya çıkarır. Su boşaltmama problemi ile karşılaşıldığında, yapılacak olan ilk işlem su tahliye hortumunun dışarıdan Regal Servis yöntemiyle kontrol edilmesidir. Hortumda herhangi bir sorun yoksa en kısa süre içinde teknik servisten hizmet talebinde bulunmanız gerekir. Makinenin bu şekilde bir durumda kapağını açmaması normaldir, makinenin kapağını zorlamamalısınız. Teknik servis mensupları lüzumlu müdahaleyi yaparak, kapağın açılmasını sağlayacaktır.

Author

Share

Önceki İçerikGoldstar Servisi
Sonraki İçerikBeyaz Eşya Servisi