Kadın Giyim Markaları

Author

Categories

Share

Kadın Giyim Markaları Kadınların giyimde kalite aradıkları ve ayakkabıdan takıya kadar her gün özen içinde bir kombin oluşturdukları herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle çalışan kadınlar için bu daha önemlidir. Çünkü bakımlı ve özenli olmak iş hayatlarının bir parçasıdır. Bazı kadınlar daha çok lüks markalı kıyafetler tercih etse de trend olan bir ürünün farklı dizaynlarıyla başka markalarda daha uygun bütçeyle bulmak mümkündür.

Kadın Giyim Markaları

En Çok Tercih Edilen Markalar   En çok tercih edilen, bazı ürünleri pahalı olsa da indirimi beklenen tüm dünyada da online alışveriş ve normal mağazalarıyla kolaylıkla alışveriş yapılabilecek bu yerlerin başında Zara gelir. Türkiye’nin birçok yerinde özellikle Alışveriş Merkezlerinde bulunan bu marka genç kızların çalışan kadınların en çok tercih ettiği markalardan biridir. Yurt dışından gelen, indirimsiz fiyatları diğer mağazalara kıyasla biraz pahalı olsa da indirim beklenip alınabilir.

Kadın Giyim Markası

Mango  En çok tercih edilen ve yurt dışı pazarında da oldukça yaygın olan diğer kadın giyim markasının adı da Mango’dur. Zara da olduğu gibi indirimsiz fiyatları her ne kadar yüksek olsa da indirim beklenebilir ya da İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerde Outlet mağazalarına ulaşmak mümkündür. Bu mağazalarda her sezon giyebileceğiniz kıyafetleri daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

 

Koton Bazı kıyafetleri Çin’de üretilen fiyatları diğer markalara göre daha uygun olan ve eskiye kıyasla ürünlerindeki kalitesi azalan bu markayı birçok genç kız tercih etmektedir. Kendi içerisinde ayırdığı bazı kategorilere göre şık ya da spor kıyafetler bulmak burada mümkündür. Ek olarak, yalnızca kıyafet bulunmayıp, pijama, aksesuar, çanta, ayakkabı ve kozmetik ürünleri de bulunan bu markada kombin yapılması için her türlü imkân sunulur. Tasarımcıların tasarladığı ya da kıyafet tanıtımı için bu markayla çalışan bazı ünlüler vardır. Arzu Sabancı’nın kendi tasarladığı birbirinden şık kıyafetler tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır ve diğer kıyafetlere kıyasla çok kalitelidir. Markanın reklam yüzü olan Fahriye Evcen’in giydiği kıyafetler kadınlar tarafından çok beğenilmekte ve hemen tükenmektedir. Bu yüzden bir markanın kıyafetleri satmasındaki etkisi çalıştığı kişilerin sevilmesi ve hayran kitlesine bağlı olarak artmaktadır.

Adil Işık

Türk bir giyim firması olan Cengiz Abazoğlu Mert Aslan gibi başarılı tasarımcılarla çalışan Adil Işık Firması, Türkiye’de 100’de fazla mağazası olup online alışveriş olanağı da sağlamaktadır. Cengiz Abazoğlu ve Mert Aslan’ın tasarımları diğer kıyafetlere kıyasla fiyatları yüksek olup sınırlı sayıda üretilmektedir. Kalite yönünden çok başarılı olan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken bu marka birçok kadının tercihidir.

Journey

Özellikle çalışan kadınların tercih ettiği birbirinden şık ceket, kaliteli pantolon kumaşları ve farklı kesim gömlekleriyle şık bir görünüm sağlayan bu marka anne-çocuk konseptiyle de ilgi çekmektedir. Türkiye’de birçok Alışveriş Merkezinde bulunan bu mağazanın da fiyatları diğer markalara kıyasla neredeyse aynıdır.

Birçok markanın kendine özgü tasarımları ve moda akımına uyarlanan değişik kıyafetleri vardır. Bu fiyatlar kıyafetlerdeki kaliteye ve markanın yurt dışı pazarıyla ilişkisine göre değişse de birçok tercih seçenek vardır.

Author

Share