Endüstriyel Mutfak

Author

Categories

Share

Mutfakta Aradığınızdan Fazlası

Büyük mutfakların vazgeçilmez elemanları olan fırınlar, pişiriciler, hazırlık ekipmanları, dondurucular ve ihtiyacınız olan diğer ekipmanlara kolayca ulaşabileceğiniz bir site. Özellikle endüstriyel mutfak ekipmanlarına ihtiyacı olanlara büyük kolaylık sağlamaktadırlar. Son teknoloji ile üretilen ürünlerin yanında sizlere kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyorlar.

Sunulan Hizmet ve Kalite

İhtiyacınız olan makineyi veya yardımcı ürünü ararken kolayca ona ulaşmanızı sağlamaktadırlar. Ürünlerin çok çeşitli olması mutlaka sizin aradığınız ürününde bunların arasında olacağı anlamına gelmektedir. Tek bir ürünle değil birçok çeşidi ile karşımıza çıkıyorlar. Son teknoloji ile üretilen ürünleri sizlerle buluşturmalarının yanında kullanım kolaylığı olan ürünleri tercih ediyorlar.

Hayallerinize Ulaşırken Destek Alın

Hayaliniz olan kafe veya pastaneyi açarken mutlaka olmazsa olmaz ekipmanlara ihtiyaç duyacaksınız. Bu ihtiyaçların çoğunu tek bir yerden halletmeyi kim istemez ki? İhtiyacınız olan ekipmanlara ulaşmak için Vistamakine.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Büyük işletmelerin kullanmakta olduğu çoğu ekipman bu sitede bulunuyor. Sizde açmak istediğiniz yer için doğru ekipmanları burada bulabilirsiniz. Sitenin sizlere sunduğu hizmetler arasından gıda malzemeleri de bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürünleri seçmek olacaktır. Sundukları imkanlardan sizler de yararlanmalısınız.

Hizmet Sundukları Sektörler

Birçok sektör için hizmet sunan sitenin endüstriyel mutfak için de ayrı bir yeri bulunmaktadır. Otel ve konaklama sektöründe ihtiyacınız olan kart ve yangın sistemlerinin yanında çamaşırhane ve mutfak ürünlerini de sizlere sunmaktadırlar. Bunun yanında hastane, spor tesisleri, kuru temizleme ve eğitim tesislerinin ihtiyaçlarını da karşılamaktadırlar. İşletmelerin ihtiyacı yardımcı ürünleri site üzerinden araştırabilir ve sizin işletmeniz için uygun olan ekipmanları buradan temin edebilirsiniz. Zamana ve teknolojiye ayak uydurmaktan geri kalmayacağınız ürünleri ve ihtiyacınız olan tüm ekipmanları sizlerle buluşturan bir site olmaktadır.


Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

 

Author

Share

Sonraki İçerikDenizli Hukuk Bürosu