Endüstriyel Mutfak Servisi

Author

Categories

Share

Endüstri Tipi Çamaşır Makinesi endüstri tipi öteki bir adıyla endüstriyel Endüstriyel Mutfak Servisi  büyük firmalar tarafınca kullanılan ve tek kullanımda çok fazla yıkama yapabilen teknik açıdan gelişmiş makinelerdir. Bu makinelerin kullanımları genel anlamda çok fazla çamaşır yıkaması, yıkadıktan sonra kurutmaya yardımcı olması ve kısa zamanda birçok işi bir arada yapmasından dolayı büyük müessese tercih edilmektedir.
Bu Makinelerin Kullanım Alanları nelerdir?

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstri tipi Endüstriyel Mutfak Servisi kullanım alanları genel anlamda oteller, kuru temizleme şirketleri, hastaneler ve restoranlar şeklinde büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Tam otomatik yıkama ve sıkma özelliğindeki bu makineler gelişmiş donanımları sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Oteller ve sık sık Endüstriyel Mutfak yıkaması gereken hastane şeklinde alanlar Endüstriyel Mutfak Servisi yıkama hizmeti noktasında kuru temizlemeden yardım almak yerine bu makinelerin kullanımını tercih etmektedir.

Endüstriyel Servisi

Makinelerin diğer Özellikleri nedir? Makinelerin bir diğer özelliklerine değinmek gerekirse bu makineler genel anlamda çok fazla Endüstriyel Mutfak bir arada yıkanması hususunda tercih edilmektedir. Kilo bakımından çok yüksek kapasiteli ve boyut olarak da standart makinelerden farklı olmaktadır. Endüstriyel Servisi Minimum 30 kilo yıkama kapasitesindedir. Bu makineler yıkama, sıkma ve kaynatma şeklinde tüm özellikleri içerisinde barındırmasından dolayı kişilere hem maddi açıdan bununla beraber ikinci bir makine gereksinimi doğmadan yer açısından tasarruf sağlamaktadır.

Mevcut teknolojiyi barındıran bir makine almanız durumunda dokunmatik ve elektronik açık oturum üzerinden işlemlerinizi takip edeceğiniz takip paneli de bulunmaktadır. Su seviyesi otomatik olarak denetim edilmekte sıkma programları ürünlerin zarar görmemesi açısından basit bir şekilde ayarlanıp durdurulabilir. Yüksek ebatlı teknolojiler ve çok ebat olarak fazla olmasından dolayı çalışırken bu makineler sarsıntılara neden olmaktadır. Bunu önleyebilmek için mutlaka makinelerin sağlam bir zemine koyulması veya bir bölgelere monte edilmesi gerekmektedir.

Author

Share