Ariston Servisi

Author

Categories

Share

Değerli Ariston kullanıcıları şirketimiz İstanbul’da birçok bölgenin teknik servisi olarak hizmetleri sunmakta ve sizlere emeklerini aktarmaktadır. Ürünlerinizin gerçekten kısa zamanda tamir edilmesinden yanaysanız firmamızla iletişime geçmeniz mümkündür. kusursuz bir şekilde çalışmalar sunan şirketimizin. En kısa sürede sizlere teknik servis göndereceğini bilmenizi isterim.

Ariston Servisi

Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan birisi olan Ariston markası artık. Türkiye’de ürün satmama kararı ve aynı zamanda yetkili servislerini kapatma kararı almıştır. Bu karar sonrasında şirketimizde. Kullanıcılarının beyaz eşyalarını tamir edememesi durumunu ortadan kaldırmak adına Ariston yetkili servisi olmadığı için sizlere Ariston Servisi olarak özel teknik servis hizmetleri vererek. Türkiye’nin en önde gelen markasının satış sonrası hizmetlerinde destek sunmak ve sizlerin yanında olmak istemekteyiz.

İstanbul Ariston Servis

Beyaz eşyalarınızın yanında kombi ürünlerinize de Ariston kombi servisi Ariston buzdolabı servisi Ariston çamaşır makinesi servisleri. Ariston fırın servis, Ariston çamaşır makinesi. dışında çamaşır kurutma makinesi servisi ve bulaşık makinesi servisi gibi. İhtiyaçlarınızda sizlere en kısa sürede yardımcı olacak isteklerinizi yerinde gidererek ev aletleriniz sorunsuzca tamir edeceğiz.

Ariston Onarım Merkezi

Herk koşulda sizler için olağan üstü kusursuz onarım için çalışmalar sunacağız. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Author

Share